תחום ענייני משפחה, אחד התחומים הכי קריטיים לאדם כשהוא נמצא במצב בו הוא לפני נישואים או כבר בדרך לגירושים
– עורך דין לענייני משפחה

למה צריך עורך דין לענייני משפחה ? – הליך גירושין מטבעו הוא הליך בו הצדדים טעונים ברגשות מעורבים אשר מקשים עליהם לפעול ולהגיב בצורה המיטבית אל מול הצד השני.

ייצוג על ידי מומחה בהליכים אלו לעיתים רבות הוא קריטי. כל פעולה נבחנת, מקבלת משמעות בהליכי הגירושין ותוצאותיה לרוב הינן משמעותיות.

בהליכי גירושין תהיינה הכרעות לגבי חייהם המשותפים של הצדדים, רכושם, משמורת הילדים, מזונות הילדים, כתובת האשה ועוד.

כבר מהשלב הראשון בהליך גירושין ישנו צורך בעורך דין אשר מתמחה בתחום. עורך דין המתמחה בליטיגציה בדיני משפחה יידע לבחון את כל צרכי הלקוח ולתת מענה כולל אשר יכיל בתוכו פתרונות לצרכי הלקוח ועמידה עיקשת על זכויותיו.

המענה מצד עורך הדין בהליכי גירושין מתבטא בייעוץ ראשוני ללקוח, איסוף מידע, הנחיית הלקוח בכל פעולה, הקשבה לבעיותיו ומציאת פתרונות מהירים, מקצועיים ויעילים תוך שימת דגש על צרכי הלקוח.

במקרים מסוימים לצדדים ישנו רכוש אשר לא תמיד הוא משותף ועולות שאלות משפטיות רבות במהלך הליך הגירושין. גם במקרים בהם יש הסכם ממון לא פעם קורה כי הוא מתבטל בשל התנהגות הצדדים במהלך חייהם ו\או מסיבות מגוונות אחרות.

כמו כן ילדים משותפים לשני הצדדים מוסיפים על הקושי הרב עמו מתמודדים הצדדים בהליכי הגירושין. לא פעם אף אחד הצדדים דואג להרחיק את הילדים מהצד השני, דבר אשר מקבל משמעות רבה וישנו צורך בעורך דין המתמחה בתחום בכדי לדעת כיצד להגיב לכל פעולה כזו.

ברוב ככל המקרים אף צד אינו מוכן להתפשר על משמורת ילדיו, ובצדק. עורך דין המתמחה בתחום יידע להעריך כבר משלב ראשון אילו פעולות יש לנקוט על מנת לשמר את זכויות הלקוח ואת טובת ילדיו בהליך הגירושין.

במשרדנו תמצאו עורכי דין מומחים בתחום דיני המשפחה אשר יידעו לתת מענה לצרכיכם הכולל את ענייני הרכוש, הגירושין, משמורת הילדים, מזונות הילדים, זכויות עתידיות ועוד.

בהליכי גירושין ישנה חשיבות לפנייה מוקדמת ככל האפשר לעורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה. הפעולות הראשוניות משפיעות באופן ישיר על תוצאות הליך הגירושין. צרו קשר עוד היום עם משרד עורכי הדין פז, ראובן ושות’, קבלו ייעוץ מהיר והצטרפו ללקוחותינו המרוצים.

שירות וזמינות, הקשבה ונכונות, כל אלו תקבלו במשרד עו״ד פז, ראובן ושות’.

יתנו לכם את התמונה המלאה עם כל הצבעים שהיא מכילה בלי הנחות.

צריכים עורך דין לענייני משפחה ? אל תחכו ואל תנסו את זה לבד, אין דבר יותר משתלם ממישהו שידאג לכסף ולמשפחה שלכם להגיע למקום אליו התכוונתם,

חייגו עכשיו 072-3902310 משרד עו״ד פז, ראובן ושות’.