עורך דין פינוי מושכר

עורך דין פינוי מושכר – לעיתים רבות נקלעים בעלי דירות למצב בו ישנו שוכר בנכס שבבעלותם אשר אינו משלם דמי שכירות מחד ואינו מפנה את המושכר מאידך.

במקרה הטוב אלו הם פני הדברים, במקרים קשים יותר מדובר בשוכר אשר אינו משלם גם את חשבונות הנכס כגון חשמל, גז, ארנונה, מים וחיובים שונים. אלו יתגלגלו לפתחו של בעל הנכס אשר לא די שהנכס אינו בידיו אלא הוא מחויב לעיתים רבות לשלם את הכספים לנושים.

בעצם כל יום בו השוכר נשאר בנכס הנזק הממוני לבעלי הנכס גדל ולא פעם אין לבעלי הנכס אף מהיכן לגבות את הכספים המגיעים לו על פי חוק.

לעיתים רבות השוכר הסורר אף מוגבל באמצעים והוצאתו מהנכס דורשת אסרטיביות משפטית וטיפול מהיר על מנת לצמצם את נזקי בעלי הנכס. המצב עלול אף להיגרר לתביעות משפטיות, עיקולים ועגמת נפש לבעל הנכס ללא עוול בכפו.

מחפשים עורך דין פינוי מושכר ? עורך דין המתמחה בתביעות מקרקעין ?   משרדנו מתמחה בטיפול במקרים כאלו. הייעוץ המשפטי הראשוני כבר מהשלב בו השוכר מראה סימנים שאינו מתכוון לקיים את ההסכם עמו הוא קריטי.

במקרים רבים מדובר בשוכר “מנוסה” אשר הספיק לשכור מספר נכסים בחייו והתמודד עם הליכים משפטיים. ידע זה מקנה לו יתרון תוך שהוא מנצל את זכויותיו על מנת לרמוס את זכויות המשכיר.

באם הנכם בעלי נכס אשר מתמודדים עם שוכר שמזיק לנכס, או שוכר שאינו משלם ו/או שוכר שמפר את ההסכם ביניכם –  אתם מוזמנים ליצור עם משרדנו קשר על מנת להתחיל את הטיפול בשוכר בהקדם.

לכו למומחים בתחום ותוכלו להינצל מעוגמת נפש וכסף מיותר. כשמשרד לא מתמחה בתחום שאתם מבקשים, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצבי אימה רק בגלל בירוקרטיה. משרדנו מתמחה בפינוי שוכרים סרבנים.

אל תחכו ואל תנסו את זה לבד, אין דבר יותר משתלם ממישהו שידאג לכסף ולמשפחה שלכם להגיע למקום אליו התכוונתם, חייגו עכשיו ושכרו עורך דין לפינוי מושכר 072-3902310 משרד עורכי דין פז ראובן ושות’.

עו”ד מקרקעין